Odczynianie klątw i czarów

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna przekazana do adresata w czasie odpowiedniego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś źle życzy i ta źle życząca osoba albo wynajęty przez nią specjalista wypowiada w stosownym rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, zatem oswobodzenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, spełniona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, bo tego typu postępowanie może przysporzyć wzmożenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest pewnym sposobem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają popularnie osoby, które odnalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i występują w obliczu odejścia z towarzyszem lub przewidują, że partner odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak dokładnie można obrazowo określić magię miłosną – jako możliwość na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym kluczem na zdobycie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie otrzymamy, wypada pozwalać, żeby ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś oczekuje i silna miłość, która się nie zakończy, i typowe szczęście, które będzie nadnaturalne w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego rytuału ewentualnie zaklęcia.

Najsilniejszy urok miłosny – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się wielorakie niepozytywne doświadczenia: nadzwyczajne przypadki okoliczności, sytuacje, w których nieprzerwanie ponosimy krzywdy, także materialne jak i niematerialne, doznanie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu przejść, wszelkie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieustannie osiągasz zawodu. Bywa, że całe lata egzystujemy w takim stanie, uważając, iż tak ma być. Najprawdopodobniej jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamysły mogą być wielorakie i strategia przeznaczenia energii. Traktuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma nieuczciwe cele i kombinuje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zdolność rujnowania innym ludziom, ale częstokroć praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Obserwacja, która regularnie zezwala na zbadanie, czemu nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla innych? Praktyczne próbowanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej i moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, wydarzeń, że nieskuteczne są jakiekolwiek postępowania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Nasza www strona czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *