Doskonały garaż

W tej chwili wielu z was marzy o wygodnym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne poranki nie musimy skrobać szyb, czy odśnieżać zalegającego na pojeździe śniegu. Garaż zaręcza znacznie korzystniejsze sposobności, tego typu jak:

  • trzymanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy waszego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    pewne czynności obsługowe w takim garażu mamy możliwość zrobić sami.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy gotówkę posiadając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy indywidualnie, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką poszerzy się znacznie. Lecz aby garaż był komfortowy musimy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domku

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasami taki garaż mamy sposobność stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i mamy niekosztowny i szybko zrobiony taras. Warto tak zaplanować dom, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na taki nasz taras. Oczywiście w tego typu oknach musicie montować żaluzje lub popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Zapraszamy na: bramy garażowe Szczecin woj. zachodniopomorskie. Firma lider w sprzedaży żaluzji, rolet, plisów.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *