Na sezon

Kiedy zaczyna się robić ciepło w klubach pojawiają się ludzie, którzy chcą zwiększyć swoją masę mięśniową i to tak szybko jak to tylko możliwe. Oczywiście wymagania są tutaj bardzo duże. Kaloryfer na brzuchu, mało tkanki tłuszczowej. Krótko mówiąc amator, który pierwszy raz przychodzi do klubu chce wyglądać jak osoba po długich treningach. Niestety, ale tak dobrze nie jest i nie ma cudownego sposobu żeby to osiągnąć. Gdyby tak było połowa Polaków miała być mięśnie jak siłacze.

Hormony z Internetu
W Internecie znajdziemy wiele cudnych sposobów na super sylwetkę. Ma się to odbywać bardzo szybko i bardzo efektownie. Pamiętajmy, że kupując prohormony wiele ryzykujemy, bo nie wiemy, co się w nich znajduje. Nie ryzykujmy własnego zdrowa. Co ciekawe wiele kupowanych kapsułek zawiera tak naprawdę cukier puder lub kreatynę. Jeśli mamy szczęście to nam to nie zaszkodzi, ale na pewno nie pomoże.

Co oznacza „zablokowanie?
Jeśli stosujemy prohormony to nasze jadra nie będą produkować testosteronu. Jeśli odstawi się leki to nie mamy energii i zanika popęd. Powrót do wcześniejszego stanu zajmuje nawet kilka miesięcy. Możliwe, że bez pomocy lekarzy się nie obędzie. Bardzo często dochodzi do trwałego zablokowania i nawet najlepsze środki i lekarze nie są wstanie odblokować produkcji testosteronu.

Prohormony czy to ma sens?
Połykanie takiego środka działa podrażniająco na układ trawienny i wątrobę. Sterydy są znane człowiekowi od bardzo dawna i są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Jeśli zdecydujemy się na super hormon z niewiadomego źródła możemy trafić na coś, co zaszkodzi nam bardzo mocno.

Prohormony są bardzo toksyczne, co oznacza, że można je stosować maksymalnie 4 do 6 tygodni. Niestety, ale to zbyt krótki czas żeby zbudować super masę mięśniową. To oznacza jedno- nie ma żadnego sensu żeby się truć skoro i tak nie będziemy widzieć z tego żadnych efektów.

Suplementy diety
Lepiej Gh Balance 60tabletek – mocarni.pl wydawać pieniądze na suplementy diety, bo może nie dają super przyrostu, ale za to dostarczymy organizmowi najbardziej potrzebnych składników.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *