Świetny garaż

W tej chwili wielu z nas marzy o wygodnym garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w zimowe ranki nie trzeba skrobać szyb, albo odśnieżać zalegającego na aucie śniegu. Garaż daje całkowicie korzystniejsze sposobności, dane jak:

  • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi takiego pojazdu.
  • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    pewne czynności obsługowe w takim garażu możemy zrobić sami.
  • A więc faktycznie oszczędzamy kasę posiadając garaż. Przecież zadbane, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw przygotujemy samodzielnie, ta nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się mocniej. Lecz aby garaż był dobry należy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są jednocześnie bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Czasem tego typu garaż mamy okazje zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i mamy niedrogi i szybko wykonany taras. Trzeba tak zaprojektować dom jednorodzinny, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na tego rodzaju nasz taras. Oczywiście w tego typu oknach należy założyć żaluzje albo cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec może nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które was zainspiruje.

Zapraszamy na:
plisy Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży żaluzji, rolet, plisów.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *